Kategorie

Dodacie podmínky

  Anglické ruže dodávame po celom území Slovenska.

  Pri zasielaní spolupracujeme so Slovenskou poštou a tovar posielame na dobierku. Poštovné stojí 6,80€ za jeden balík, do ktorého sa zmestia 4ks ruží. V prípade objednávky väčšieho množstva je treba počítať s vyššími poštovným. Cenu vám oznámime pred potvrdením a odoslaním tovaru.

  Anglické ruže pre sezónu jar 2016 privezieme koncom marca a následne začneme s ich distribúciou. Všetky Vaše jarné objednávky budeme zasielať  koncom marca a v apríli. Potom budú ruže k dispozícii už len zasadené v kontajneroch, ktoré sa poštou dajú posielať len po 1 kuse - v špeciálnej krabici určenej  na darčekové  balenie (za príplatok 1 € k cene ruže). Samozrejme, vždy je po vzájomnej dohode možný ich osobný odber alebo dovoz k Vám. Od začiatku jesene sa ruže opäť dajú posielať obdobným spôsobom ako na jar - t.j. v prepravných sáčkoch s logom David Austin Roses Ltd a kvalitným substrátom.

Záruka

  Na ruže Davida Austina je záruka, čo znamená, že ak niektoré ruže na jar nevyrašia, bude ich možno reklamovať. Stačí na to e-mail s fotografiou odumretej ruže (s čitateľnou originálnou etiketou) a kópia faktúry resp. dokladu o úhrade. Toto je možno poslať aj poštou na našu kontaktnú adresu

Otázky a informácie

 Všetky prípadné otázky týkajúce sa anglických ruží Vám radi zodpovieme telefonicky na čísle 0903 011 520 alebo (033) 55 43 363 v čase od 8:00-18:00 (pondelok - sobota) alebo e-mailom.