Dodacie podmínky

  Anglické ruže dodávame po celom území Slovenska.

  Pri zasielaní spolupracujeme so Slovenskou poštou a tovar posielame na dobierku. Poštovné a balné v období od 15.10. do 30.4.(vrátane) v každom kalendárnom roku stojí 6,80€ za jeden balík. Po 1.6. do 15.10. sa cena poštovného a balného upravuje na 8,30€, je to z dôvodu ťažších, objemnejších balíkov (ruže sú vysadené v kontajneroch).Balíky sú expedované  prostredníctvom kuriéra Slovenskej pošty.

  Anglické ruže pre sezónu jar 2019 privezieme koncom marca a následne začneme s ich distribúciou. Všetky Vaše jarné objednávky budeme zasielať   v  apríli. Potom budú ruže k dispozícii už len zasadené v kontajneroch, ktoré sa poštou dajú posielať len obmedzene . Pri nedostatočnom zakorenení rastlín si vyhradzujeme právo odloženia zásielky na vhodnejší termín. Samozrejme, vždy je to po vzájomnej dohode. Možný je ich osobný odber alebo dovoz k Vám. Pri osobnom prevzatí sa poplatok za poštovné a balné neúčtuje. Dovoz naším autom realizujeme len v rámci západného a južného Slovenska, v cene aktuálneho poštovného. V priebehu jesene(2.pol.októbra) sa ruže opäť dajú posielať obdobným spôsobom ako na jar - t.j. v prepravných sáčkoch s logom David Austin Roses Ltd a kvalitným substrátom.

Záruka

  Na ruže Davida Austina je záruka, čo znamená, že ak niektoré ruže na jar nevyrašia, bude ich možno reklamovať. Stačí na to e-mail s fotografiou odumretej ruže (s čitateľnou originálnou etiketou) a kópia faktúry resp. dokladu o úhrade. Toto je možno poslať aj poštou na našu kontaktnú adresu.

Otázky a informácie

 Všetky prípadné otázky týkajúce sa anglických ruží Vám radi zodpovieme telefonicky na čísle 0903 011 520 alebo (033) 55 43 363 v čase od 8:00-18:00 (pondelok - sobota) alebo e-mailom.