Dodacie a záručné podmienky

Dodacie podmienky

Anglické ruže dodávame po celom území Slovenska.

Pri zasielaní spolupracujeme so Slovenskou poštou a tovar posielame na dobierku. Poštovné a balné je  8,80€.  Balíky sú expedované  prostredníctvom kuriéra Slovenskej pošty.

Anglické ruže pre sezónu jar 2023 privezieme koncom marca a následne začneme s ich distribúciou. Všetky Vaše jarné objednávky budeme zasielať   v  apríli. Potom budú ruže k dispozícii už len zasadené v kontajneroch, ktoré sa poštou dajú posielať len obmedzene (cca od začiatku júna) . Pri nedostatočnom zakorenení rastlín si vyhradzujeme právo odloženia zásielky na vhodnejší termín. Samozrejme, vždy je to po vzájomnej dohode. Možný je ich osobný odber alebo dovoz k Vám. Pri osobnom prevzatí sa poplatok za poštovné a balné neúčtuje. Dovoz naším autom realizujeme len v rámci západného a južného Slovenska, v cene aktuálneho poštovného. V priebehu jesene (2.pol.októbra) sa ruže opäť dajú posielať obdobným spôsobom ako na jar – t.j. v prepravných sáčkoch a s  kvalitným substrátom. V prípade otázok ohľadopm dodania nás neváhajte kontaktovať.

Záruka

Na ruže Davida Austina je záruka, čo znamená, že ak niektoré ruže na jar nevyrašia, bude ich možno reklamovať. Stačí na to e-mail s fotografiou odumretej ruže (s čitateľnou originálnou etiketou) a kópia faktúry resp. dokladu o úhrade. Toto je možno poslať aj poštou na našu kontaktnú adresu.

Otázky a informácie

Všetky prípadné otázky týkajúce sa anglických ruží Vám radi zodpovieme telefonicky na čísle 0903 011 520  v čase od 8:00-18:00 (pondelok – sobota) alebo e-mailom.